1 / 1
ВАШИОТ ЛАП-ТОП ЗАГРЕВА ПОВЕЌЕ ОД ВООБИЧАЕНОТО?
По Договор
20.01.2022 21:51

Гази Баба / Скопје

Сезоната на високи температури е на прагот за оваа година не чекајте да биде доцна.

Ако вашиот lap-top, notebook загрева повеќе од вообичаеното.
Ако вашиот lap-top, notebook работи поспоро од вообичаеното.

Дојдено му е време за редовно внатрешно чистење и сервис за подобро ладење. Не чекајте до последен момент затоа што подоцна може да биде касно, последиците од прегревање можат да бидат фатални за вашиот компјутер, а сервисот за истиот да ги надмине очекувањата.

Не дозволувајте да останете без вашиот компјутер и податоците во него.

Категорија: Компјутери / Останато

Се продава од:

Leon
Потврден огласувач
075273248
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам