1 / 6
ИЗДАВАМ ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 48м2 - КИСЕЛА ВОДА
11.000 МКД
11.05.2022 16:45

Кисела Вода / Скопје

Квадратура:

50 m²

Деловниот простор се состои од 2 канцеларии/дуќани од по 25 м2 со санитарен јазол за секој посебно.
Дуќаните/канцелариите се наоѓаат еден до друг и по потреба може да се спојат.
Секоја од канцелариите има свој санитарен јазол.
Локацијата е во Кисела Вода кај старо Шампионче и се во одлична состојба.
071 395 066

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се изнајмува од:

Nikola
Потврден огласувач
070235723
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам