1 / 4
prodavam domasna rakija
1 МКД
Цената не е фиксна
09.12.2021 23:08

Пробиштип

Prodavam domasna lozova i slivova rakia.
Slivovata e od modri slivi prepek.
Ima rakija od 45 do 50 stepeni.
Bela i zolta.
Zoltata e zreana vo drveni burinja.
Povelete probajte.

Категорија: Останато

Се продава од:

alek mirevski
Потврден огласувач
070559924
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам