1 / 1
KLIMA KOMPRESORI ALNASERI ALTERNATORI ZA PEZO I CITROEN !
10 €
Цената не е фиксна
05.08.2022 07:52

Тетово / Тетово

Марка:

Peugeot

Модел:

Pezo Citroen

Tип на делови:

Делови за Сервис и одржување

Klima kompresori Alnaseri Alternatori za Pezo i Citroen izvadeni od vozila vo vozna sostojba ! Pracam i po kargo samo so slika na viber i model na voziloto ! Rabotam i vo Nedela ! ĆAJKA TETOVO !

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
070224024
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам