1 / 5
SONY XPERIA Z3 za deLovi Ekran Baterija Ramka Kapak Zaden
40 €
28.02.2019 23:07

Пробиштип

Марка:

Sony

Модел:

Sony Xperia Z3

Боја:

Black

Интерна меморија:

16 GB

РАМ меморија:

3 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

Se prodava SONY XPERIA Z3 so defekt na maticnata ploca

Battery Baterija
Ekran DispLay FLAT FLET KabeL
Ramka Kukiste Kukishte
Zaden Kapak Kapace Battery Cover Case Rear Back
Camera Front Back

INFO SAMO NA VIBER : +35677152160 BEZ ZVONENJE

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Strasho
Потврден огласувач
078961580
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам