1 / 3
Novi televizori SONY LG 43-65 inci so garancija. Ekstra ceni
230 €
01.06.2022 14:57

Аеродром / Скопје

Марка:

Sony

Производ:

4K

Големина:

139 cm (55 inch)

Најнови модели на Smart телевизори од марките на Sony, Samsung, LG, Philips 2021-2022 модели 43-75 инчи по НАЈНИСКИ ЦЕНИ во мк. Нема лаги нема превари. Цените се пониски бидејќи се земени компензација.

Сите телевизори се оригинал и се нови неотпакувани. Со македонска гаранција.

Golemini of 43-65 inci.


Убедливо најниски цени во МК.
Momentalno na ponuda Sony, LG, Philips


Сите телевизори се нови неотпакувани со гаранција

1. 55 инчи 55UP76703LB (7 serija) (2 парчиња)

Ekstra cena 55" LG xxx


1. 55 инчи LG 55UP80003 (8 Serija) (3 парчиња)

55"(139.7cm) 4K UHD SMART TV
Резолуција:(3840 x 2160)
Quad-core processor Alpha 5 4K Al
3xHDMI,USB,LAN,CI Slot
webOS SMART TV
FILMMAKER MODE ™
Bluetooth V5.0

Ekstra cena X den

Ponuda na Sony

1. 55 инчи Sony 55X80JCEP ( можност за доплата за 5 год гаранција)

https://tehnomarket.com.mk/product/29386870/sony-kd-55x80j-55-4k-ultra-hd-smart-led-google-tv

Екстра цена

3. 55 инчи 55X85JCEP new GOOGLE OS ( можност за доплата за 5 год гаранција)

https://tehnomarket.com.mk/product/29387460/sony-kd-55x85j-55-4k-ultra-hd-smart-led-google-tv

Во салон 55000 денари
Фабричка цена X

5.65 инчи Sony 65X80JCEP

tehnomarket.com.mk
Техномаркет - SONY KD-65X80J 65" 4K Ultra HD Smart LED GOOGLE TV
Техномаркет ТВ/ АУДИО/ ВИДЕО ТЕЛЕВИЗОРИ ЛЕД ТВ 46“- 85“ ЛЕД ТЕЛЕВИЗОРИ SONY KD-65X80J 65" 4K Ultra…
tehnomarket.com.mk tehnomarket.com.mk

Eкстра цена X

Сите телевизори се SMART или SMART + ANDROID, како и најновите модели на Сони кои го имаат најновиот GOOGLE OS Android

Moжност за избор на модел и по ваша жалба.

Сите телевизори се нови неотпакувани и не се стоени на излог.
Цените се поевтини бидејќи се земени во компензација. За секој телевизор следува комплет пакување и гаранција.

Убедливо најниски цени во МК.


Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Се продава од:

Novo
Потврден огласувач
071 53-63-97
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам