1 / 11
Se iznajmuva Lux Villa Mavrovo !!!
По Договор
02.04.2021 10:20

Маврово и Ростуша / Гостивар

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

200 m²

Број на соби:

5

Греење:

Дрва

Наместена:

Да

Villa Lux Mavrovo е новоизградена луксузна вила, во срцето на Маврово, во непосредна близина на скијачкиот центар.
Располага со 2 ката, првиот кат 100м2 дневен престој со комплетно опремена кујна(фурна,плотна, микробранова печка, машина за садови) и трпезарија, втор кат 4 спални соби и две купатила. Villa Lux Mavrovo ќе ви понуди врвна удобност, релаксација во мирно опкружување и прекрасен поглед на Мавроско езеро од сите соби.

Централно греење со камин на дрва
Базен, фонтана, рабник, фурна и скара во дворот
Капацитет на сместување 8-10 луѓе
Релаксирајте се во мирна околина, во прекрасни зимски денови со преубав поглед на Мавровско езеро, резервирајте на време !!!
Викендичката се изнајмува цела, не се издаваат соби и апартмани, цените за изнајмувањ на цела викендичка се:
за изнајмување на подолг временски период следува попуст !!!
Villa Lux Mavrovo
� +389 78 333 331
� villalux.mavrovo@gmail.com
Facebook page: https://www.facebook.com/luxmavrovo/
Instagram page: https://www.instagram.com/villaluxmavrovo/

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се изнајмува од:

Mi-Dej Construction
Mara Ugrinova bb
Потврден огласувач
078333331
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам