1 / 2
samsung original daljinsko
970 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.11.2018 15:04

Пробиштип

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Samsung

Производ:

Останато

Големина:

Пониска од 24 cm

se prodavaat original daljinski za samsung za site TV (provereno)
imam 7 parcinja
mozna e zamena za bilo sto
za site komplet cenata e druga.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Се изнајмува / Можна е замена од:

Dejan
Потврден огласувач
078306444
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам