1 / 2
SE BARA POMALA VIKENDICA VO MAVROVO
30.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.12.2019 11:34

Маврово и Ростуша / Гостивар

Квадратура:

350 m²

Број на соби:

3

Греење:

Друго

Наместена:

Да

Ponuda so sliki i broj na parcela
Ili parcela za gradenje

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава / Можна е замена од:

smajo zilbeari
Потврден огласувач
071307364
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам