1 / 12
Ekstra kukja so bazen
120.000 €
17.01.2022 02:13

Охрид / Охрид

Број на соби:

3,5

Квадратура:

130 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

200 m²

Тип на домот:

Вила

Состојба:

Стара

Опрема:

Луксузен

Година на градба:

1994

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 3 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

s.Ljubanishta, Ohrid

Se prodava namestena kukja vo s.Ljubanishta Ohrid.
Kukjata ima garaza, bazen, dva kata (sekoj so poseben vlez). Se naogja na magistralniot pat Ohrid-Sv.Naum.
Za povekje informacii slobodno javete se!!!

Mozna e zamena samo za stan vo Skopje.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

Marko
Потврден огласувач
071331360
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам