1 / 12
NOVI TAKTICKI RANCI
2.200 МКД
13.06.2022 12:57

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Novi takticki ranci Woodland 35 i 45 litri vo tri boi maskirna, crna i zelena.
35 litri cena 2200 den.
45 litri cena 2800 den.
Poveke modeli pogledajte na nasata facebook strana Flashlight Bateriska Lampa.

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Се продава од:

Pioneer
Потврден огласувач
075 248 405
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам