1 / 1
Delovi za Asus X550;X551;X552;X553;X554;X555
45 €
31.07.2022 14:08

Кисела Вода / Скопје

Производител:

ASUS

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i3

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Ceni i informacii okolu dostapnosta na delovite moze da dobiete po e-mail.

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам