1 / 6
Екстра понуда на компатибилни тонери на HP и CANON
466 МКД
02.05.2019 14:17

Пробиштип

Состојба на предмет
Нов

Понуда за компатибилни тонери за модели на HP и CANON принтери по најниски цени!

Одличен квалитет!
1,500 страници минимум со еден тонер!

Бесплатна достава низ цела Македонија!

(цената и доставата се однесува на количина од минимум 3 парчиња)

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Принтери / Останато

Се продава од:

МЦ Системи
ул. Јордан Стојанов бр.12
Потврден огласувач
070438762
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам