1 / 3
Membranska pumpa za technosti na kompresor
8.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.03.2023 14:41

Велес / Велес

Pumpata e so dve membrani i raboti na kompresor a vlez i izlez se 1 col

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

------
Потврден огласувач
076355024
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам