1 / 10
MNOGU SILNA LAMPA-REFLEKTOR
1.200 МКД
25.08.2022 12:16

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

MNOGU SILNA LAMPA-REFLEKTOR SO POSTOLJE-STALAK SE POLNI NA STRUJA, KORISTI TRI BATERII, DOSTAVA NA RAKA ILI PI KARGO EKSPRES

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Се продава од:

$$$$
Потврден огласувач
075 248 405
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам