1 / 12
Apartman GOLF - Star Dojran
35 €
Цената не е фиксна
05.07.2022 13:00

Дојран / Гевгелија

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

30 m²

Број на соби:

1

Греење:

Струја

Наместена:

Да

Телефони за контакт :
071 222 426 и 070 220 022.


За вистински одмор во апартман со 4 кревети комлетно уреден со клима, ТВ, интернет, wi-fi, базен ,скара и паркинг.
Цена - 35 ЕВРА .


Телефони за контакт :
071 222 426 и 070 220 022.

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се изнајмува од:

Fani
Потврден огласувач
071 222 426
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам