1 / 10
СЕРВИС И ПОПРАВКА НА ЛАП ТОП МОНИТОРИ КОМПЈУТЕРИ И ДР
999 МКД
Цената не е фиксна
04.08.2022 15:14

Кисела Вода / Скопје

Производител:

Останато

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

Intel Core i7

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

ПОПРАВКА НА ЛАП ТОП,ПОПРАВКА И НА СИТЕ АДАПТЕРИ ОД ВАШИТЕ ЛАП ТОПОВИ И , МОНИТОРИ, И СОВТВЕРСКА ИНТЕРВЕНЦИЈА И РЕДОВЕН СЕРВИС НАЈ ЕВТИНО ВО ГРАДОВ И , АВТО ЦД ,ДЕКОДИРАЊЕ И ПОПРАВКА НА АВТО ЦД,КИНЕСКИ РАДИЈА НЕ СЕРВИСИРАМ,Delovi za Laptopi, Display -Ekrani , Hard Diskovi ,adapteri Moze i so moja montaza ЦЕНИ ПО ДОГОВОР
(остранување хардверски проблеми, чистење од прашина, чистење од вируси, инсталација на Оперативни системи, 7, 8,10 софтверско средување и др.)Исто така вршим софтверска интервенција на лаптопи.чистење од вируси, инсталација на оперативен систем-INSTALIRANJE WINDOWS NA LAPTOPI KOI NEMAT CD-ROM I KOMPJUTERI KOI NEMAT CD-ROM mail// gorangogocv@gmail.com

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Goran
ul Zil Zern
Потврден огласувач
078337759
Испрати Е-маил до огласувачот

СЕРВИС И ПОПРАВКА НА ЛАП ТОП МОНИТОРИ КОМПЈУТЕРИ И ДР

999 МКД

ДЕКОДИРАЊЕ НА РАДИО ЗА КОЛА И ПОПРАВКА

500 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам