1 / 2
15.6" Monitor (Ekran) za LapTop - Монитор (Екран) за лаптоп
1.500 МКД
Цената е фиксна
26.03.2023 09:25

Гази Баба / Скопје

Monitor(Ekran) - 39.6cm (15.6”) od Laptop Toshiba Satellite L850-13R , no za poveke vidovi na Laptopi

40pin

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Монитори

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
075213111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам