1 / 4
crevi Magic hose
390 МКД
15.06.2019 19:21

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

АКЦИЈА 50 % попуст на Магично црево + ГРАТИС распрскувач
📍7.5 метри 350ден
ЦЕНА 📍 15метри = 450 ден
📍22.5 метри = 550ден
📍30 метри = 650 ден
📍37 метр = 850 ден
📍45 метри = 950 ден
📍52метри = 1050 ден
📍60метри = 1350ден

Магичното црево се протегнува до 3 пати повеќе кога е под притисок на вода.
Перете го вашиот автомобил,наводнете ги вашите цвеќиња,вашата трева,исчестете ја вашата улица итн.
-Лесно за носење и за употреба.
-Се прогетнува 3 пати повеќе
-Екстра квалитет
-Комплет со вентил со спојка и неколку различни видови на прскање
За правилно користење на цревото : Потребно е водата постепено да се пушта за да ја достигне пропишаната должина и да не дојде до пукање на цревото.

Вршиме достава до сите градови и села во македонија +99 ден.
Порачки во порака или на ☎️ 070 485 777

Категорија: Дом и Градина / Потреби за домаќинство / Останато

Се продава од:

LED Light Buri kom
Skopje Bit pazar
Потврден огласувач
070485777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам