1 / 7
PRODAVAM KUKJA vo STAR DOJRAN
По Договор
30.06.2022 23:19

Дојран / Гевгелија

Квадратура:

85 m²

Број на соби:

4

Греење:

Друго

Наместена:

Да

Prodavame kukja vo Star Dojran, so stanbena povrshina 85m2,so terasa i dvorno mesto od 250m2 po Imoten List (vkupna dvorna povrshina 400m2).
Godina na gradba 1977god.Kukjata e lepenka,renovirana.
Cist Imoten List.

Kontakt tel: Pale 076/449-948
Se naogame vo Dojran,kukjata moze da se pogledne

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

__
Centar
Потврден огласувач
0
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам