1 / 9
SE PRODAVA LOZJE SO KUKJA
1 €
25.06.2022 21:00

Битола / Битола

Квадратура:

6500 m²

Број на соби:

4

Греење:

Дрва

Наместена:

Да

Se prodava 6500 kvadrati lozje so kukja,garaza i dodaten magacin od 30 kvadrati. Prostorot e ispolnet so lozje i ovostarnik.
Tel:070437996
:070437996
Tel:070437996
Tel:070437996
Tel:070437996
Tel:070437996

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
071320484 075308101
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам