1 / 12
HTC ONE M7 DeLovi Baterija Ekran Zvucnici Kamera Maska
300 МКД
28.09.2018 14:34

Пробиштип

Марка:

HTC

Модел:

HTC ONE M7

Боја:

Silver

Интерна меморија:

32 GB

РАМ меморија:

2 GB

Големина на екранот:

4,1 - 4,9" инчи

Se prodavaat deLovi za

HTC ONE M7 DeLovi

Zvucnik dolen
Kamera predna Nova
Charging Port
Vibracii
Baterija
Volume buton komplet


Moze komplet ili na deLovi

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Strasho
Потврден огласувач
078961580
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам