1 / 9
Apartman vo CENTAROT na Star Dojran na 50m od plazata
По Договор
02.08.2022 20:19

Струмица / Струмица

Квадратура:

50 m²

Број на соби:

2

Греење:

Струја

Наместена:

Да

Се издава комплетно опремен апартман во СТРОГИОТ ЦЕНТАР на Стар Дојран на 50м од градска плажата. Апартманот располага со сопствен паркинг.
Телефон:
079 377 831

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се изнајмува од:

-
Потврден огласувач
079 377 831
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам