1 / 7
Mercedes
По Договор
12.06.2022 00:10

Куманово / Куманово

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

Vito

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Mercedes Vito 108 CDI 60kw,9 sedista,vlecna kuka vo odlicna sostojba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
078338504
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам