1 / 10
3?4 stara violina
300 €
07.11.2022 10:03

Велес / Велес

Prodavam stara skolska violina 3/4 marka Stradivarius Cremona.Violinata e stara 80 godini i e vo mnogu dobra sostojba i zvuk.Proverena e na muzicka Akademija vo Skopje i proceneta e na 400 evra

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Останати музички инструменти

Се продава од:

Lazar, Viktorija
viktorijasmilevska@yahoo.com
Потврден огласувач
071 272 043; 078 738 610
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам