1 / 2
Prodazba na novi Toneri za HP 2300 printerite ekstra ceni
5 МКД
Цената не е фиксна
01.06.2022 09:45

Гази Баба / Скопје

Prodavam toneri za HP 2300 printerite po ekstra ceni kolicinite se ograniceni za pogolema kolicina 700den.

Polnenje i repariranje na novite toneri HP CF 230,279A,226A za Novite modeli M26,M402, M227sdn,M227dw
💯 Немате повеќе ТОНЕР?
ПРИНТЕРОТ се расипал, не пушта листови или тие се толку црни што ниту една институција не би ги прифатила? Вашиот копјутер е веќе мртов❗❗❗❗
Polnenje i prodazba na novite color toneri za HP 206X 206A W2110X W2111X W2112X W2113X Color ,za HP Color PRO M255CDW, Toner za HP Color LaserJet Pro M182-M185 Multifunction Printer series , Toner for HP Laser Jet MF428 CF259, CF540,1,2,3 za novite HP color toneri za HP MFP 254,280.281 printer color multifukciski, za noviot HP Color Laser 150a, HP-Color-LaserJet-150A-150NW-MFP-178NW-179FNW-117A-W2070A- novite color 117ki toneri , kako i za site drugi modeli, hp m15, Hp m130, Hp 230, Hp M28, CF 244, CF217, CF230, HP M130,HP M135, W1106A, 106A ,HP M125, CF 283,HP 1010, 1012, 1015, 1018, 1020, 1022 1022N, 1022NW, 1022W, 3015, 3020, 3030, 3050 3052,3055 M1319 M1319F MF ,1100, P1005,1006 P1505, P1102, Canon, LBP 2900,3000 ,L100/L120/MF 4100/4010/4150/4120/4140/4600/mf4690pl , 4350,4370,LBP3050/LBP3100/LBP3100B/LBP3010/LBP3150, 6000,4410,4430 i Samsung ML1610/2010,1640/2240,scx 4321, SCX-4521F Xerox Phaser 3117 3122 3124 3125 Dell 1100 PE220/2510 2570 2571N Lexmark E120/E210/C500 ,Samsung ML1660/1665/2160/2165/SCX 4521/4623/3200/3205/3400/3405/3405FW po nejeftini ceni vo Gradov uslugata ja obavuvame najkvalitetno i profesionalno so promena na delovi na toner kasetite za da so cel da bide zadovolen sekoj potrosuvac, se za vasiot printer i sekoj mozen toner .
Polnam toner kaseti za hp m15, Hp m130, Hp 230, Hp M28, CF 244, CF217, CF230, HP M130,HP M135, W1106A, 106A ,HP M125, CF 283,HP 1010, 1012, 1015, 1018, 1020, 1022 1022N, 1022NW, 1022W, 3015, 3020, 3030, 3050 3052,3055 M1319 M1319F MF ,1100, P1005,1006 P1505, P1102, Canon, LBP 2900,3000 ,L100/L120/MF 4100/4010/4150/4120/4140/4600/mf4690pl , 4350,4370,LBP3050/LBP3100/LBP3100B/LBP3010/LBP3150, 6000,4410,4430 i Samsung ML1610/2010,1640/2240,scx 4321, SCX-4521F Xerox Phaser 3117 3122 3124 3125 Dell 1100 PE220/2510 2570 2571N Lexmark E120/E210/C500 ,Samsung ML1660/1665/2160/2165/SCX 4521/4623/3200/3205/3400/3405/3405FW po nejeftini ceni vo Gradov uslugata ja obavuvame najkvalitetno i profesionalno so promena na delovi na toner kasetite za da so cel da bide zadovolen sekoj potrosuvac.Rabotime 24/7 od sega i po ekstra ceni samo kaj nas najeftino vo gradov

Јавете се на: 075 655 156

СЕРВИС за компјутери, принтери и достава на тонери.
БРЗИ, ПРАКТИЧНИ, СЕКОГАШ НА ВРЕМЕ

kontakt
075 655 156
078 805 163

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Потрошен материјал / Тонери / Кертриџ

Се продава од:

David
Потврден огласувач
075655156
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам