1 / 2
Prodazba na novi skii Elan RC i novi vezovi marker M - 46
2.500 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.01.2023 01:20

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam Elan skii RC Titanium c 175 cm i vezovi Marker M-46 novi nemontirani i futrola za skii ELAN Cena 3.500 denari mob za kontakt 070 994519

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Справи / Опрема

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
070994519
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам