1 / 1
Najeftini Pilates.topki Vo Makedonija
650 МКД
Цената е фиксна
26.12.2021 18:14

Велес / Велес

Состојба на предмет
Нов

65cm
Najeftini Pilates.topki Vo Makedonija
Prakam po kargo

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Фитнес реквизити

Се продава од:

prodavac
Потврден огласувач
070369766
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам