1 / 12
HILTA GER BRUSALKA FREZA CIRKULAR UBODNA MAKITA BOSCH
9.500 МКД
06.10.2022 05:10

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

RAZNI ALATI DONESENI OD
SWISS AND GERMANY

GARANTIRAM I STOAM ZAD ISPRAVNOSTA

PRAKAM PO KARGO

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

BOLLE
Потврден огласувач
070243007 078282007
Испрати Е-маил до огласувачот

MOTOR HONDA ZA PUMPA KULTIVATOR AGREGAT

5300 МКД

GER CIRKULAR BANSEK BRUSALKA BORMASINA PILA HILTA EINHELL

3600 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам