1 / 12
BUSHNELL 3-9x40 i 3-9x50
3.000 МКД
13.06.2022 12:55

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

NOVI DURBINI-OPTIKA ZA PUSKA
BUSHNELL 3-9x40 cena -3000 den.
MOZE DA GI ISPRATIME PO KARGO EKSPRES NASEKADE NIZ MK.
Tel. 071 264065

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Се продава од:

Pioneer
Потврден огласувач
075 248 405
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам