1 / 9
AUDI A 4 1.9 TDI 110 KS DELOVI KLIMA SERVO
1 МКД
17.07.2022 20:44

Пробиштип

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

1998

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Зелена

Регистрација:

Странска

AUDI A 4 1.9 TDI NA DELOVI IMAM SE PRAKAM PO KARGO

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

ZORAN
Потврден огласувач
078667695
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам