1 / 12
SILNA LAMPA SO TRI BATERII
1.300 МКД
13.06.2022 13:05

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Silna lampa so racka so tri baterii, koristi t6 dioda od 900 lumens, doaga so dva polnaci.
Tel. 075 248405

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Се продава од:

A...
Потврден огласувач
070 246 650
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам