1 / 12
NOV KVALITETEN DVOGLED BUSHNELL
2.500 МКД
08.03.2023 09:03

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Kvaliteten dvogled Bushnell dava kristalno cista slika.
Cena 2500 den.

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Се продава од:

AKG
Потврден огласувач
071 264 065
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам