1 / 7
Zmigavci kros skuter
400 МКД
27.02.2019 20:07

Пробиштип

Prodavam 4 zmigavci trepkaci za
Generic Trigger SM 50 Super Moto,
moze da se montiraat i na drugi motori skuteri kros cros cross skuter scooter scoter triger motor vespa

2 zmigavci 12cm = 450 den
2 zmigavci 17cm = 700 den
KompLet site 4 za = 1000 den

Mozna dostava po kargo

Info na tel. 071 / 355-085 Strasho

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Резервни делови / Осветлување

Се продава од:

Strasho
Потврден огласувач
078961580
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам