1 / 3
--NOVI TASTATURI ZA LAPTOPI--ceni od 1200-1800 mkd
25 €
31.07.2022 12:21

Аеродром / Скопје

Производител:

Останато

Процесор:

Останато

Xaрд диск HDD:

> 2 TB

РАМ Меморија:

12 GB

NOVI TASTATURI ZA SITE MODELI NA LAPTOPI--ceni 1200 do 1800 mkd.Moze i so montaza..NEMA NARACUVANJE I CEKANJE---NA LAGER IMA PREKU 70 MODELI..

ACER,ASUS,HP,DELL,TOSHIBA,MSI,GATEWAY,PACKARD BELL,EMACHINES,FUJITSU SIEMENS,SONY VAIO,IBM,LG,LENOVO,MACBOOK....

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

..
Потврден огласувач
........
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам