1 / 1
AMD Cooler Master
По Договор
01.12.2022 22:03

Гази Баба / Скопје

AMD Cooler Master
Oва е сток кулер од АМД АПУ 5600к процесор(socket FM2).

Користен е една година, и е во исправна состојба.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Процесори / Кулери

Се продава од:

Magnus
Потврден огласувач
070389406
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам