1 / 12
Reketi za tenis,Reket,Head,Wilson,Princes i dr.
20 €
31.10.2021 20:37

Велес / Велес

Prodavam reketi od poznati brendovi po ekstra ceni vo odlična sostojba. Ceni od 20€ do 60€. Prakam po Kargo Ekspres. 070 681 904 Viber 0038970681904

Категорија: Спортска опрема и активности / Голф,Тенис / Справи / Опрема

Се продава од:

SKIproperty
ul:Vasil Anteski Dren br:9 Veles
Потврден огласувач
0038970681904
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам