1 / 4
Сложувалки со растурени делчиња во кутија
550 МКД
Цената е фиксна
11.04.2022 12:32

Пробиштип

Состојба на предмет
Нов

Најубавите сложувалки со Ваши фотографии и текст ги изработуваме ние во Дик-Арт Фото Подароци!
Имаме повеќе модели на сложувалки:
- 200х290 мм, 120 делчиња = 400 денари -. Сложувалка срце, 75 делчиња = 350 денари
- Сложувалка фото рамка, 13х18 см,63 делчиња = 400 денари
- Дрвени сложувалки во форма на срце и правоаголни по 650 денари
и други.

Изработуваме сложувалки со растурени делчиња, спакувани во кутија, со отпечатена слика на кутијата и во кутијата како помош при составувањето на сложувалката.
200х290 мм, 120 делчиња = 550 денари

Работиме со достава низ цела Македонија.

Дарувајте подароци за паметење - Дик-Арт Фото Подароци

www.fotopodaroci.mk

077/ 529-777

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Сувенири и подароци

Се продава од:

Фото Подароци
Потврден огласувач
077529777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам