1 / 5
Dobro zacuvani,ne gi koristam
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.07.2022 13:41

Велес / Велес

Prazni trosistemski kutii , prazna zvucna kutija , stalki za zvucnici , kazete sto ve interesira , potoa ke se dogovorime za cena , gi prodavam zatoa sto ne gi koristam , mozen e dogovor za cena , pozdrav .

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

Laze
Потврден огласувач
070216641
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам