1 / 2
Prodavam Epson R265 i R285 so zapuseni glavi
1 €
30.04.2019 11:25

Пробиштип

Prodavam dva printeri Epson R265 i Epson R285 so zapuseni glavi.

Moze zamena za mobilen telefon.

Cena po dogovor

Informacii na 077/ 529-777

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Принтери / Инкџет

Се продава од:

Фото Подароци
Потврден огласувач
077529777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам