1 / 1
Турмалински појаси - High line
2.770 МКД
01.06.2022 13:36

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Редовна цена 2915 ден.

Ефикасно помага при:
• Болки во грбот, крстот, пелвичната област
• Нарушени функции на рбетот (Дискусхернија, Остеохондроза, Ишијас, Невралгии и Остеопороза)
• Настинки
• Отоци и слабост на долните екстремитети
• Грчеви во мускулите
• Помага при нарушена функција на простата
• Гастроинтестинална непријатност
• Помага во нормалната функција на бубрезите
• Нередовна менструација
• Проблеми со циркулацијата (проширени вени)
• Нервна напнатост, стрес и умор
• Подобрување на состојбата на целиот организам на лица кои не се физички активни

Код 20901 - 125 cm, Цена 2770 ден.

Повеќе информации на:
http://greenmaster.epizy.com/mk/turmalin.html
Порачки: 078 610 785

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Благосостојба и Wellness

Се продава од:

Caci
Потврден огласувач
078610785
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам