1 / 2
Круг
1 €
31.05.2020 19:40

Пробиштип

Квадратура:

250 m²

Се отстапува круг од 8500 м2 целосно заграден, кругот се отстапува со електрично трафо и барака од 250м2, погодна за магацин. По договор

Категорија: Недвижности / Магацини

Се продава од:

ilco
Потврден огласувач
077749314
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам