1 / 5
Izdavam objekt na pogodna lokacija
1 €
28.12.2021 09:42

Пробиштип

Квадратура:

400 m²

Izdabam objekt koj se naoagja vo centralniot del na Zletovo, vednas do pazarot, del e vo karabina 300m2, a del e celosno ureden 100m2, pogoden e za sekakov vid na proizvodstvo, trgovija, magacin ili druga namena. Cenata mu e mnogu povolna i po dogovor

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Индустрија и Работилница

Се изнајмува од:

Dalibor
Потврден огласувач
070370170
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам