1 / 12
Golubi Galebici Makedonski
По Договор
15.09.2022 15:10

Куманово / Куманово

Prodavam Galebici makedonski (Mas'ri) I drugi vidovi Na gulabi.

Moze da gi vidite na YouTube

https://youtu.be/DHU_CuK2B4Q
https://youtu.be/RC-qKQWOJ3Q
https://youtu.be/Y6ZYoXJP7hA


Info na telefon.

Vlasto 078255655
Vlasto 078255655
Vlasto 078255655
Vlasto 078255655
Vlasto 078255655
Vlasto 078255655Vlasto 078255655

Vlasto 078255655
Vlasto 078255655

Vlasto 078255655
Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Птици

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
078234236
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам