1 / 4
SE PRODAVA PLAC VO s, LJUBANISTA (SV. NAUM)
30 €
07.06.2022 13:49

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

4000 m²

Број на соби:

1

Греење:

Нема

Наместена:

Не

4000 m2 PLAC NA SAMIOT PAT ZA SV.NAUM I R. ALBANIJA .
Pogoden za gradba na vikend kuka.Moznost za struja, voda.

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
070352634
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам