1 / 1
ОРМАР ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА!
2.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.05.2022 14:18

Кавадарци / Кавадарци

Ормарот е од иверица и е во одлично зачувана состојба!

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Се продава од:

Mebel i oprema polovni
Потврден огласувач
071397071
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам