1 / 2
барака
1 МКД
07.05.2021 16:57

Пробиштип

Се продава монтажна барака 220 м2 12 соби + ходник има доградено вц и купатило тврда градба 40 м2, погодно за магацин, и складирање, цена по договор

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Се продава од:

ilco
Потврден огласувач
077749314
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам