1 / 10
Seat Toledo 1.9 TDI 90KS na DELOVI
1 €
Цената не е фиксна
03.05.2022 04:56

Пробиштип

Марка:

Seat

Модел:

Toledo

Година:

1996

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

prodavam povolni delovi od seat toledo 1.9 tdi 90ks ima sve motor, menjac , interier povolni ceni prakam po kargo

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

ZORAN
Потврден огласувач
078667695
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам