1 / 12
Филтер воздух MALOSSI за скутери
350 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
17.06.2022 08:43

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Филтер воздух MALOSSI за скутери

МОТОЛОГИСТИКА ДООЕЛ Велес е увозник и дитрибутер за MALOSSI во Р.Македонија

Имаме на лагер, може да се купи веднаш преку интернет од нашата ВЕБ страна: motoparts.com.mk
достава за 1 ден низ цела Македонија, плаќање при превземање


www.motoparts.com.mk

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Резервни делови / Делови за Сервис и одржување

Се продава од:

ДЕЛОВИ ЗА МОТОРИ И СКУТЕРИ - ВЕЛЕС
ул. Благој Ѓорев бр.152 (нас.Тунел) ВЕЛЕС
Потврден огласувач
078216258
Испрати Е-маил до огласувачот

Филтер воздух BMW K1600GT Air filter CHAMPION CAF6916

2800 МКД

Филтри масло за сите мотори

350 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам