1 / 1
KANISTRI 25 LIT
100 МКД
04.09.2021 19:11

Аеродром / Скопје

SE PRODAVAAT 25 LITARSKI KANISTRI SO DIHTUNG NA KAPACETO,,,,EDNAS KORISTENI ZA SAMPON,,POGOLEMA KOLICINA,,,

Категорија: Дом и Градина / Потреби за домаќинство / Останато

Се продава од:

igor
Потврден огласувач
078 448 580
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам